wtorek, 8 grudnia 2015

JAK PRZETŁUMACZYĆ TEKST NA INNE JĘZYKI HOW TO TRANSLATE THE TEXT TO OTHER LANGUAGES

Friends and tourists from abroad, that's what I found for You in Google to be able to understand the text in any language you need. Good Luck!!!


"Jeśli na stronie internetowej znajdziesz poniższy tekst, jak dasz sobie radę z jego odszyfrowaniem?


Если вы читаете этот текст, вы, вероятно, уже говорите по-русски. Однако миллионы людей не знают русского и не могут прочитать миллионы русскоязычных веб-страниц.

Możesz skorzystać z naszych narzędzi językowych lub z Google Toolbar. Dzisiaj z radością ogłaszamy dalsze uproszczenie tłumaczenia stron internetowych dzięki nowej wersji Google Toolbar dla przeglądarki Internet Explorer (wkrótce opcja ta będzie również dostępna w wersji dla Firefoksa). Wspólnie z zespołem Google Translate opracowaliśmy nowy sposób na przyspieszenie i lepsze zintegrowanie tłumaczenia z przeglądaniem.

Nowa funkcja tłumaczenia automatycznie wykryje, czy język odwiedzanej strony różni się od domyślnych ustawień językowych Toolbara i zapyta o ewentualne tłumaczenie. Proces ten przeprowadzany jest w całości po stronie klienta (czyli na Twoim komputerze) i żadne dane nie są wysyłane do Google."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz